Cybex Solution T i-Fix turvatool 100-150cm, Sepia Black

Vali värv:

Vali suurus:

Vali kogus:

  • € 279.00
Püsikliendi hind: € 265.05 (- 5 %)
(Product)PRODUCT is in stock
 

Solution T i-Fix turvatool

 

lastele pikkuses 100-150cm

Solution T i-Fix turvatool kasvab koos lapsega, alates vanusest u. 3 kuni 12-eluaastani, sellel on patenteeritud reguleeritava kaldenurgaga peatugi ja täiustatud ventilatsioon.

 

Täiuslik lahendus

Uskumatu, üheksa-aastase kasutusajaga Solution T i-Fix turvatool on pidev kaaslane kõigis lapsepõlve keerdkäikudes – kuni teie pisikese kaheteistkümne aastaseks saamiseni.

Sellel on turvalised omadused, nagu patenteeritud, reguleeritava kaldenurgaga peatugi, mis aitab hoida teie lapse pead turvalises asendis kogu reisi vältel, ning täiustatud lineaarne külgkokkupõrke kaitse (L.S.P.) Reguleeritava kõrgusega peatugi ja kõrguse reguleerimisel automaatselt laienevad küljed võimaldavad teil kiiresti reageerida kiiretele kasvuhoogudele. Ja jahutav ventilatsioonisüsteem tagab lapsele mugava sõidu aastaringselt.

Turvalisus ja mugavus, mis kestab terve lapsepõlve – turvatool Solution T i-Fix.

 

Esiletoodud

 

Patenteeritud, reguleeritava kaldenurgaga peatugi

Patenteeritud, reguleeritava kaldenurgaga peatugi aitab lapse pead kallutada veidi tahapoole, aidates vältida pea ettepoole kukkumist une ajal. Seega on teie lapse pea külgkokkupõrke korral tõenäolisemalt kaitstud asendis – seitse korda turvalisem kui siis, kui see oleks turvatooli turvatsoonist välja kukkunud*. Valikus on kolm asendit, mis tagavad just õige mugavuse olenemata sellest, kas laps on ärkvel või magab.

 

Kasvab kõrgusesse ja laiusesse kuni umbes 12 eluaastat

Lapsed kasvavad palju vanuses 3 kuni 12-eluaastat. Veenduge, et peate tema kasvuga sammu, tänu turvatooli 12 kõrgusega seljatoele. Tõstke peatugi ja õlgu kaitsvad küljed kõrgemale ühe käega ning turvatool laieneb automaatselt, muutes reguleerimise kiireks ja lihtsaks.

 

Ventilatsioon igast küljest

Õhuringlussüsteem hoiab turvaistme temperatuuri mugavana igal aastaajal . Plus-kangal on ka võrgust detailid, mis tagavad veelgi parema õhuringluse ja mugavuse. Spetsiaalselt disainitud 3D võrgustruktuur parandab hingavust kuni kuus korda.**

 

Funktsioonid:

 

Täiustatud külgkokkupõrke kaitse

Täiustatud lineaarne külgkokkupõrke kaitsesüsteem (L.S.P.) on disaini, ohutuse ja funktsionaalsuse suurepärane kombinatsioon. See aktiveeritakse automaatselt enne paigaldamist ning suurendab turvalisust külgkokkupõrke korral. Töötades koos löögijõudu hajutava kestaga, vähendab see turvatoolis olevale lapsele avalduvat löögijõudu rohkem kui 20%***.

 

Lihtne paigaldamine ja täiendav stabiilsus

ISOFIX kinnitused võimaldavat Solution T i-Fix turvatooli hõlpsalt oma sõidukisse kinnitada, koos värviliste indikaatoritega, mis annavad märku turvatooli õigest paigaldusest. See tagab ka kindla kinnituse teie sõiduki isofix klambritega, et tagada õnnetuse korral lisastabiilsus.

 

Sobib ideaalselt igale autoistmele

Turvatooli kallutatav seljatugi kohandub ideaalselt iga sõiduki istmega, et tagada lapsele mugavam sõit.

 

Tehniline info:

  • Sobilik vanusele: alates umbes 3 kuni 12 eluaastat
  • Sobilik lastele pikkuses: 100 cm - 150 cm
  • Sobilik lastele kaaluga: alates umbes 15 kuni 50 kg
  • Vastab turvastandarditele: UN R129/03
  • Toote mõõtmed: Pikkus 390 mm, Laius 505 mm, Kõrgus 625 - 800 mm
  • Toote kaal 7,2 kg

Mudeli kood: 36-522004117
Tootekood: 271306
Värv: Sepia Black

Isofix kinnitus
i-Size standard

Transpordiinfo

Toode tarnitakse kliendile Eesti siseselt vastavalt toote juures näidatud tarneajale sõltuvalt kliendi poolt valitud transpordiviisist. Juhul kui toode on meie laost otsas, palume saadavuse täpsustamiseks võtta ühendust klienditeenindusega!