Kasutustingimused

Fliis Trade OÜ, registrikoodiga 10539310 (käibemaksukohuslase nr EE100554524)
aadressiga Liivalao 14, Tallinn, 11216 (edaspidi: Müüja) on veebipõhise E-poe www.nordbaby.com (edaspidi: E-pood) haldaja.

Kõik E-poe kasutajad on allnähtuvate kasutustingimustega seotud.

1.1 E-pood NordBaby on Fliis Trade poolt loodud ja hallatav internetipood, kus Fliis Trade müüb E-poe kasutajatele (edaspidi: Klient) tarbekaupu (edaspidi: Toode).

1.2 E-poe klienditeenindus: E-poe klienditoe telefon on +372 59 196 111 (avatud tööpäeviti 09:00-17:00) ja e-posti aadress epood@nordbaby.com Riiklikel pühadel on klienditugi suletud

2.1. Kasutustingimused kehtivad Nordbaby e-poest kaupade ostmisel ning reguleerivad õigussuhteid, mis tekivad Kliendi ja Müüja vahel.

2.2. Tellimuse esitamisel nõustub Klient Kasutustingimustes sätestatuga.

2.3. Müüjal on õigus ühepoolselt Kasutustingimusi muuta ja täiendada. Kasutustingimuste muudatustest teavitatakse Klienti kodulehel NordBaby.com. Tehingutele rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivad hindu ja tingimusi.

3.1. E-poes kuvatavad fotod Toodetest on illustratiivse tähendusega ning võivad vähesel määral tahtmatult erineda Toote tegelikust väljanägemisest.

3.2. Toodete hinnad E-poes on märgitud toodete juurde eurodes ja sisaldavad käibemaksu. 

3.3. Transporditasu (juhul kui see lisandub) on eraldi välja toodud enne Tellimuse eest maksmist. Alates 99€ ostusummast on transport Eesti piires TASUTA.  Alatest 300€ ostusummast on transport teistesse Euroopaliidu riikidesse TASUTA. (riikide nimekiri asub ostukorvi lehel)

3.4. Müüjal on õigus muuta pakutavate Toodete hindu. Kliendile kehtivad hinnad, mis on E-poes avaldatud Tellimuse tegemise hetkel, v.a juhtudel, kui Toote vale hind avaldati tehnilise vea või rikke tõttu. Juhul kui kaubale lisandub transpordi tasu, kuvatakse seda ostjale tellimuse vormistamisel.

3.5. Juhul kui komplekteerimisel tuleb Toode asendada (vastavalt Kasutustingimuste punktile 4.9) ning asendustoote hind on Kliendi tellitud Toote hinnast madalam, tagastab Fliis Trade OÜ tellitud Toote ja asendustoote hinna vahe Kliendi pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul. Juhul, kui asendustoote hind on Kliendi tellitud Toote hinnast kõrgem, on Klient kohustatud vastavas osas juurdemakse tegema.

3.6. Toodete hinnad ning allahindlused võivad erineda Müüja jaekaupluste kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

3.7. Müüjal on õigus taganeda sõlmitud ostu-müügilepingust, kui lepingus märgitud kauba varu on otsas, samuti juhul, kui lepingu on sõlminud isik, kellel ei ole käesoleva eeskirja kohaselt lepingu sõlmimiseks õigust.

3.8. E-poes kuvatavad Tooted on reeglina laos/müüja kauplustes saadaval. Nimetatud Toodete saadavust ei tagata, kuna see võib olla ekslik seoses võimalike tehniliste probleemidega programmides.

4.1. Ostu tegemiseks tuleb Kliendil E-poe keskkonnas esitada Tellimus.

4.2. Klient saab E-poes Tellimusi esitada E-poes registreeritud püsikliendina (edaspidi: NordBaby konto) sisse logides või külalisena. NordBaby konto registreerimiseks tuleb Kliendil täita vastav registreerimistaotlus ja nõustuda Kasutustingimustega.

4.3. Tellimuse esitamiseks tuleb soovitud Tooted lisada ostukorvi ja vajutada nupule „Kinnita tellimus“.

4.4. Tellimuse esitamisel tuleb Kliendil valida sobilik tarneviis. ja vajadusel sisetada kohaletoimetamise aadress. Lisaks tuleb sisetada telefoni number, e-mail ja Kliendi nimi.

4.5. Müüja ei vastuta Tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mistahes muude tagajärgede eest.

4.6. Klient tasub kogu Tellimuse eest Müüja pakutavates maksekeskkondades. Klient kontrollib enne tasumist, et Tellimuses kajastatud Tooted, kogused ja hinnad vastavad tema tegelikule soovile.

4.7. Tellimuse kättesaamise kohta saadab Müüja Kliendile automaatse e-kirja koos Tellimuse kinnitusega. Kui Tellimuse kinnituses on vigu (mittesoovitud kaubad, kogused vmt), on Klient kohustatud viivitamata ühendust võtma Müüja klienditeenindusega numbril +372 59 196 111 või e-posti aadressil epood@nordbaby.com

4.8. Müüja alustab Tellimuse komplekteerimist, kui Klient on tasunud kogu Tellimuse eest.

4.9. Juhul kui Müüjal ei ole Tellimuse komplekteerimisel võimalik kliendi tellitud Toodet soovitud koguses tarnida, on Müüjal õigus Kliendiga kokkuleppel tellitud puuduolev Toode asendada.

4.10. Kui Müüjal ei ole võimalik Toodet asendada või kui Klient Tellimuse kättesaamisel asendust heaks ei kiida ja Toote tagastab, kantakse puuduoleva Toote maksumus Kliendi pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul alates Toote tagasi jõudmisest Müüjale.

4.11. Müüjal on õigus Tellimuse täitmisest loobuda, teavitades sellest Klienti e-posti teel koos loobumise põhjusega. Juhul kui Müüja loobub Tellimuse täitmisest, tagastatakse Tellimuse maksumus (sh kauba toimetamise kulud) Kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 1-2 tööpäeva jooksul alates Kliendile teavituse saatmisest. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine võtta kuni 7 tööpäeva. 

 

5.1. Punktide 3.5 ja 4.10 ja 4.11 alusel tagastatud summad laekuvad samale kontole, millelt Klient makse sooritas. Kõik summad, mille Müüja Kliendile tagastab, tasub või võlgneb kantakse Kliendi panga kontole.

5.2 Müüja ei tagasta rahvusvahelise transpordi hindade eest tarnitud kulusid.

6.1. Tellimuse eest saab tasuda E-poe keskkonnas näidatud viisidel. Tellimuse maksumusele võib lisanduda teenustasu vastavalt Kliendi ja panga- või krediitkaardi väljastaja vahel sõlmitud lepingule.

6.1.1. Swedbank - klient saab ostu eest tasuda Swedbank makselingiga Tellimuse kinnitamisel suunatakse edasi Swedbank lehele makse lõpule viimiseks. Peale makse sooritamist tuleb vajutada "Tagasi kaupmehe juurde".

6.1.2. Krediitkaardiga - klient saab ostu eest tasuda Mastercard või Visa krediitkaardiga. Maksmisel tuleb sisestada krediitkaardi andmed.

6.1.3. Pangalingiga - klient saab ostu eest tasuda läbi Maksekeskuse poolt pakutava pangalingi (SEB, LHV, Nordea, Krediidipank, Coop pank ja PocoPay). Tellimuse kinnitamisel suunatakse klient Maksekeskuse lehele makse lõpule viimiseks. Peale makse sooritamist tuleb vajutada "Tagasi kaupmehe juurde".

6.1.4. LHV, Esto, Slice, Liisi järelmaks- klient saab ostu eest tasuda järelmaksuga. Selleks saab valida LHV, Esto, Slice, Liisi teenuse vahel. Valiku kinnitamisel tuleb kliendil täita ära avaldus.

6.2. E-poe pangalingi makseid vahendab Maksekeskus AS. Makse sooritamisel on makse saajaks Maksekeskus AS. Maksekeskus AS ei ole Kliendi ja Müüja vahel sõlmitud müügilepingu pooleks.

6.3. Kõik tagastused, mida Müüja teeb Kliendile, tehakse arvelduskontole, millelt makse sooritati.

6.4. Kliendi tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Klient ei ole 7 päeva jooksul arvates arve väljastamist tasunud ettemaksu.

6.5. Tax-free teenust on võimalik kasutada ainult Nordbaby kauplustes kohapeal.

7.1. Tellimuse kättetoimetamine toimub vaid E-poes kirjeldatud viisidel.

7.2. Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaatamatusi Toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta Toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

7.3. Tooted toimetatakse Kliendi poolt määratud tarneaadressile. Kuller võtab Kliendiga ühendust telefoninumbril, mille Klient on Müüjale andnud.

7.4. Toodete kahjustumise või kadumise risk läheb Kliendile üle Tellimuse kättesaamisest.

7.5. Tellimuse üleandmisel soovitab Müüja Kliendil kohe kontrollida kättetoimetatud Toodete vastavust ja komplektsust. Mittevastavuse korral tuleb võtta ühendust Müüjaga, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile: epood@nordbaby.com või helistades tel: +372 591 96 111.

7.6. Tellimuse kättetoimetamise aeg sõltub kauba asukohast ja saadavusest. Kohaletoimetamise aeg laos olevale kaubale on 1-4 tööpäeva. Müüja kohustub kauba kliendile toimetama tootekirjeldustes märgitud tähtaegadel. Need tähtajad ei kehti, kui Müüja laos ei ole vajalikke tooteid ning Kliendile teatakse tema tellitud kauba puudumisest. Ühtlasi on Klient teadlik, et erandjuhutudel (vääramatu jõu asjaoludel) võib kauba kohaletoimetamine viibida. Sooduskampaaniate ajal võib tarneaeg olla tavapärasest pikem.

7.7. Alates tellimuse üle andmisest kullerfirmale vastutab paki tarnimise eest kullerfirma. Müüja soovitab Kliendil kauba kättetoimetamise hetkel saadetise seisund koos Müüja või tema volitatud esindajaga üle vaadata. Kui Klient kirjutab arvele (saatelehele) või muule saadetise üleandmise-vastuvõtmise dokumendile allkirja, loetakse, et pakk on üle antud kohases seisus. Kliendil on õigus esitada Müüjale pretensioone 2 aasta jooksul (2 kuu jooksul puuduse ilmnemisest).

7.8. Kliendil on võimalik valida erinevate Toote kohaletoimetamise viiside vahel. Toote kohalejõudmine sõltub Kliendi poolt valitud kohaletoimetamise viisist.

NB! Palun arvestage, et kampaaniate ajal võib tarneaeg tavapärasest pikem olla!

8.1. Tarbijast Kliendil on õigus lepingust taganeda (Toodetest loobuda) 14 kalendripäeva jooksul Toodete kättesaamisest alates, edastades selleks lepingust taganemise avaldus e-posti aadressil epood@nordbaby.com. Vastavalt Võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, nt. pakendist välja võetud aluspesu, ujumis- ja päevitusriided, sukad-sokid, hügieenitooted ning tooted, mis on valmistatud Tellija tingimuste/vajaduste kohaselt). 
Kauba tagastust aktsepteeritakse ainult koos kirjaliku taganemisavaldusega. 
Avalduses märgib Klient tellimuse või arve numbri ja Toote nimetuse, millest soovib taganeda. 
Taganemisõigus ei kohaldu kui ostjaks on juriidiline isik. Tagastusavalduse leiate siit

8.2. Tagastatavad Tooted tuleb üle anda Müüja kaupluses või muul kohaletoimetamise viisil 14-päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest. Kvaliteetsete toodete tagastamisega seotud kulud kannab Klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Juhul kui tagastatakse valesti saadetud toode ja/või ebakvaliteetne toode, kohustub Müüja sellise toote tagasi võtma ja asendama selle analoogse sobiva tootega. Kui Müüjal pole asenduseks sobivat toodet pakkuda, tagastab ta Kliendile kauba eest tasutud raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14-päeva jooksul.

8.3. Lepingust taganemiseks saadab Ostja e-mailile epood@nordbaby.com lepingust taganemise avalduse.

8.4. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omaduste ja toimetamises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omaduste ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha. Kui tagastatud toode on rikutud ja selle põhjus ei ole tingitud Fliis Trade OÜ-st ja kui toodet on Ostja poolt kasutatud mittesihipäraselt, on Fliis Trade OÜ -l õigus tasaarveldada kauba kahju. Kui Ostja ei nõustu tasaarveldatud summaga, on Ostjal õigus taotleda kauba väärtuse vähenemise kindlaks tegemisele sõltumatu ekspert. Sõltumatu eksperdi kulud maksab see pool, kelle seisukoht osutus põhjendamatuks.

8.5.  Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. 
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

8.6. Klient saab Tellimuse tagastada ükskõik millisesse Müüjale kuuluvasse kauplusesse, koos eeltäidetud tagastusavaldusega. Antud kaupluse klienditeenindajad edastavad Tagastuse E-poodi, kus teostatakse Toodete ümbervahetamis- või tagastusprotsess. Tagastus jõuab E-poodi 5 tööpäeva jooksul. Tagastamine kauplusesse on tasuta.

8.7. Tavakauplustest asendustoodet valida ei saa ning samuti ei tagastata seal ka  ostusummat. Toodete ümbervahetamis- või tagastusprotsess viiakse läbi üksnes Müüja E-poes.

8.8. E-poest ostetud toote saab ümber vahetada ainult sama toote mudeli teise suuruse/värvi vastu, juhul kui toode on uus ja kasutamata. Toote ümbervahetamise korral saadame Teile uue toote vahetult pärast ümbervahetatava kauba kätte saamist.

8.9. Tellimuse tagastamise korral tagastab Müüja Kliendile kogu lepingu alusel saadud summa, sealhulgas Kliendi tasutud tellimuse kättetoimetamiskulu. Juhul, kui Tellimus tagastatakse osaliselt ja tellimusele on lisandunud kättetoimetamiskulu, võib Müüja tagastada kättetoimetamiskulu proportsionaalselt tagastatud toodete arvuga.

8.10 E-poel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt kauba tagastamist, kui kauba hind e-poes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

9.1. Toodete lepingutingimustele mittevastavuse korral on eraisikust tarbijal õigus tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.

9.2 E-pood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese aasta jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Müüja kohustus.

9.3.  Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel kohustub Ostja Müüjat sellest teavitama koheselt, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul, alates kauba puuduse ilmnemisest, saates kirja e-posti aadressile epood@nordbaby.com. milles on märgitud Ostja kontaktandmed, probleemi täpne kirjeldus ja ostuarve number. Toote puuduste ilmnemisel tuleb koheselt lõpetada toote kasutamine.

9.4. Müüja ei vastuta Toote lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis on tekkinud Kliendi tegevusest ja/või tegevusetusest, sh Toote mittesihipärasest kasutamisest, toote kasutusjuhendis märgitud hoolduse mittetegemisest tingitud vigastuste/puuduste eest, toote valest kasutusviisist või mittenõuetekohasest säilitamisest (säilitamistingimuste järgimata jätmine) või kui tegemist on asja tavapärasest kasutamisest tingitud normaalse kulumisega.

9.5. Pretensiooni saab esitada e-posti aadressile epood@nordbaby.com või Müüja aadressile Liivalao 14, 11216 Tallinn. Pretensioonis tuleb märkida Kliendi nimi ja kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, Tootel ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu ning lisada ostu tõendav dokument.

9.6. Juhul kui Klient ei ole pretensiooni korral nõus Müüja pakutava lahendusega, on Tarbijast Kliendil õigus pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti ja selle juurde moodustatud tarbijavaidluste komisjoni poole, mille pädevuses on lahendada tarbija ja kaupleja vahelisest lepingust tulenevaid tarbija algatatud tarbijavaidlusi, mida pooled ei ole suutnud lahendada kokkuleppe teel.

9.7. Müüdud Toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg-s 2 sätestatud 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg, alates toote ostukuupäevast.

9.8. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja tarbija esitatud kaebusele vastatakse kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul, alates pretensiooni kättesaamisest. 

9.9. Müüja ei vastuta tellitud toodete mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest, samuti kohaletoimetamisel tekkinud viivituste eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saanud mõjutada ja/või mis on tingitud temast mitteolenevast vääramatust jõust.

9.10. Müüja ei hüvita Kliendi tehtud kulutusi toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral ega vastuta nende eest, kui puudused on tekkinud toote mittesihipärasest kasutamisest, s.h. toote kasutusjuhendis märgitud hooldusjuhiste mittejärgmiste tagajärjel, toote väärtus on langenud tavapärasel kasutamisel tekkinud loomuliku kulumise tõttu, puudub ostu sooritamist tõendav dokument.

9.11. Kui ostjal on Müüja osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile epood@nordbaby.com või helistada telefonil +372 5919 6111.
Kui ostja ja Müüja ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. 
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

10.1. Müüja ja Klient vastutavad teineteise ees Kasutustingimuste rikkumisega teisele poolele tekitatud kahjude eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

10.2. Klient vastutab E-poe püsikliendiks registreerimise vormil või Tellimuse vormistamisel esitatud andmete õigsuse eest. Kui Klient esitab puudulikud või ebakorrektsed andmed, ei vastuta Müüja sellest tingitud tagajärgede eest ning Müüjal on õigus nõuda Kliendilt sellest tingitult tekkinud kahjude hüvitamist.

10.3. Klient vastutab E-poe veebikeskkonda sisselogimiseks vajaliku salasõna turvalise kasutamise eest ja kohustub tagama, et tema salasõna ei satu kolmandate isikute (sh alaealiste perekonnaliikmete) valdusesse.

10.4. Juhul kui Kliendil on kahtlus, et tema sisselogimisandmed on sattunud kolmanda isiku valdusesse, kohustub Klient sellest Müüjat teavitama ning otsekohe salasõna muutma.

11.1. Klient annab Müüjale selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.

11.2. Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse. Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

11.3. Müüja töötleb Kliendi isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega.

11.4. Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Kliendilt konto registreerimisel ja/või Tellimuse vormistamisel (ees- ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, arvelduskonto number, ostukorvi sisu ja ostude ajalugu).

11.5. Müüja töötleb Kliendi isikuandmeid Tellimuste täitmiseks (sh Tellimusega seotud teadete edastamiseks), Toodete eest tasumiseks, Toodete kättetoimetamiseks ning personaalsete pakkumiste koostamiseks.

11.6. Kliendi isikuandmete vastutav töötleja on Fliis Trade OÜ, registrikoodiga 10539310, aadressiga Liivalao 14, Tallinn, Harju maakond, 11216.

11.7. Müüja ei edasta Kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a:

11.7.1. Kullerteenust pakkuvale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik Toodete Kliendile kättetoimetamiseks või teenuse tarbimiseks.

11.7.2. Tellimuses sisalduvate Toodete tarnijatele (kliendi nimi, aadress ja telefoninumber) Tellimuse täitmiseks ja klienditeeninduse tagamiseks.

11.8. Punktides 11.6.1  sätestatud juhtudel töödeldakse Kliendi isikandmeid eranditult Tellimuse täitmise otstarbel ning volitatud töötlejad tagavad sama isikuandmete kaitse taseme nagu Müüja.

11.9. Kliendil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete parandamist või kustutamist, v.a kui seadus sätestab teisiti.

11.10. Kui Klient on avaldanud soovi saada Müüja uudiskirju ja/või personaalseid pakkumisi, on Kliendil alati õigus nendest loobuda, saates vastavasisulise teavituse Müüja e-posti aadressile epood@nordbaby.com või vajutades iga pakkumise juures näidatud vastavale lingile.

11.11. Kaupmees on isikuandmete vastutav töötleja, Kaupmees edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

11.12. Me hoiame kasutaja andmeid lõpmatuseni või kuni Klient soovib andmete kustutamist.