Klienditeenindus

Toote saadavuse kohta kauplustes leiate informatsiooni toote juures olevalt lingilt "Saadavus kauplustes". Lisainformatsiooni saab helistades +372 5919 6111.

Kui olete meilt ostnud toote ning sellel esineb probleem, siis saatke meile esmane informatsioon emaili teel epood@nordbaby.com. Lisage juurde video või pilt ostutõendavast dokumendist, probleemsest kohast ning probleemi kirjeldus.

Tooted, mille juures on kuvatud tarneaeg 1-4 tööpäeva on laos koheselt saadaval ja tarnitakse kliendile 1-4 tööpäeva jooksul (Eesti siseselt) olenevalt kliendi valitud transpordiviisist v.a juhul kui ostukorvis on erineva tarneajaga tooteid, mis pikendavad kogu tellimuse tarneaega. Juhul, kui toode ei asu meie kesklaos, kuvatakse toote juures välja uus transpordi informatsioon. Kui toode on meie lattu alles saabumas, siis kuvatakse kauba eeldatav saabumise kuupäev. Tooted, mille juures on kuvatud tarneaeg 14-30 tööpäeva on tellimisel. Sellisel juhul saate tootele vormistada eeltellimuse ja reserveerida seeläbi endale toote, kauba lattu saabumisel. Lisainformatsiooni saamiseks palume ühendust võtta e-poe klienditoega +372 59 196 111 või epood@nordbaby.com.

Kui tellimuse kinnitus ei ole tulnud e-posti aadressile, siis on võimalik, et see on läinud rämpsposti/spam kausta. See esineb peamiselt gmail.com kasutajatel.

Nordbaby kaupluste kinkekaardiga e-poes kahjuks tasuda ei ole võimalik. Kinkekaardiga on võimalik tasuda vaid Nordbaby kauplustes kohapeal. Kinkekaardiga ostu sooritamiseks palume külastada Teile lähimat Nordbaby kauplust. Juhul kui soovitud tooteid kaupluses saadaval ei ole võite kauplusega eelnevalt ühendust võtta, et kauplus saaks soovitud tooted Teie jaoks kauplusesse tellida. 

Kinkekaardi saldot ning kehtivusaega saab soovikorral kontrollida tel: +372 59 196 111
 

Kui soovite arvet ettevõttele, siis palume saata ostusoov e-mailile epood@nordbaby.com, koos ettevõtte andmetega. Kaup väljastatakse peale arve täielikku tasumist. Kui Ostja soovib kaupa kätte saada enne maksetähtaja saabumist, on vaja esitada garantiikiri arve tasumise kohta.