Klienditeenindus

Toote saadavuse kohta kauplustes leiate informatsiooni toote juures olevalt lingilt "Saadavus kauplustes". Lisainformatsiooni saab helistades +372 5919 6111.

Kui olete meilt ostnud toote ning sellel esineb probleem, siis saatke meile esmane informatsioon emaili teel epood@nordbaby.com. Lisage juurde video või pilt ostutõendavast dokumendist, probleemsest kohast ning probleemi kirjeldus.

Tooted, mille juures on kuvatud tarneaeg 1-4 tööpäeva on laos koheselt saadaval ja tarnitakse kliendile 1-4 tööpäeva jooksul (Eesti siseselt) olenevalt kliendi valitud transpordiviisist v.a juhul kui ostukorvis on erineva tarneajaga tooteid, mis pikendavad kogu tellimuse tarneaega. Juhul, kui toode ei asu meie kesklaos, kuvatakse toote juures välja uus transpordi informatsioon. Kui toode on meie lattu alles saabumas, siis kuvatakse kauba eeldatav saabumise kuupäev. Tooted, mille juures on kuvatud tarneaeg 14-30 tööpäeva on tellimisel. Sellisel juhul saate tootele vormistada eeltellimuse ja reserveerida seeläbi endale toote, kauba lattu saabumisel. Lisainformatsiooni saamiseks palume ühendust võtta e-poe klienditoega +372 59 196 111 või epood@nordbaby.com.