KKK

Kasutajaks registreerumine on lihtne. Vajutades keelevaliku kõrval olevale ikoonile, avaneb paremal moodul, kuhu registreerumiseks vajalik informatsioon tuleb sisestada. Registreerunud ja kasutajana sisseloginud  kliendile on täishinnaga tooted -5% soodsamad.  Juba soodushinnaga olevatele kaupadele muud soodustused ei lisandu. 

E-poest ostetud kaubad saab soovikorral tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Pakiautomaati tellitud kauba tagastusaega hakatakse arvestama alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata (kliendil on õigus tootega tutvuda samal viisil, nagu kaupluses kohapeal, ning klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on kaupa kasutanud eeltoodust muul viisil). Kauba tagastamiseks kirjuta meile epood@nordbaby.com.
Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient. 
 Lisainformatsiooni tingimuste kohta leiate „Ostuinfo“ alt.

Sama tehingu raames tooteid ümber vahetada ei saa. Leides e-poest uue ja sobivama toote, on Teil võimalik sooritada uus ost, selle eest tasudes. Mittesobivad tooted saate tagastada 14 päeva jooksul, saades seejärel tagasi nende eest makstud raha.

Juhul kui märkasite tellimuses viga, on Teil võimalus tellimust muuta koheselt peale selle sooritamist. Tellimuse muutmiseks helistage 5919 6111 või kirjutage email epood@nordbaby.com.

Pretensioonide korral palume koheselt toote kasutamine lõpetada ning kirjutada meile epood@nordbaby.com või helistada 5919 6111.  Emaili saates lisage juurde pilt või video probleemist, ostutšeki koopia ning kirjeldus probleemist. Vastame kirjale nii kiiresti kui võimalik, et leida sobiv lahendus.

Saadame Teile emaili peale kinnituse, kui teie toode on valitud kaupluses valmis pandud, ning võite tootele peale seda järgi minna.

Toote saadavust saate kontrollida vajutades toote juures olevale lingile „Saadavus kauplustes“ seejärel, kuvatakse toote saadavus kaupluste lõikes. Toote saadavust meie kesklaos ei kuvata.