Cybex Cloud T i-Size 45-87cm turvahäll, Sepia Black

Vali kogus:

 • € 289.00
Püsikliendi hind: € 274.55 (- 5 %)
 

Cloud T i-Size 45-87cm, turvahäll

 

sobilik alates sünnist kuni umbes 24 elukuud

Cloud T i-Size turvahäll pakub kasvavale lapsele ülimat paindlikkust ja mugavust. Seljatugi on reguleeritav lamavasse asendissse autos ning vankriraamil.

 

Ergonoomiline ja mugav, kuhu iganes lähete

Cybex Cloud T i-Size turvahäll on ülimalt mitmekülgne. Kui kasutate seda sõidukis koos iosifx põhjaga Base T, saate selle seljatoe reguleerida mugavasse, lamavasse asendisse. Väljaspool sõidukit saate selle kinnitada jalutuskäru raamile*, pakkudes lapsele maksimaalset mugavust, tänu ergonoomilisele lamamisasendile . (eraldi turvahälli adapterite abil*)

Ventilatsioon igal küljel tagab ühtlaselt meeldiva temperatuuri turvahällis igal aastaajal. Pöörleb 180°, isofix alusel Base T, mis võimaldab turvahälli keerata mugavalt autoukse poole, et autosse tõstmine ja autost väljumine oleksid lihtsad. Täiuslik kaaslane igal sammul: Cloud T i-Size turvahäll.

 

Esiletoodud

 

Ergonoomiline ja mugav, kuhu iganes lähete

Seab uued standardid turvaistme mugavusele, uuenduslik lamamissüsteem, tänu millele seljatugi ja jalatugi reguleeritakse üheaegselt, et tagada ergonoomiline lamamisasend. Lamamisasend hoiab ära lapse pea ettepoole vajumise, et hingamisteed oleksid vabad. Väljaspool sõidukit pakub ergonoomiline lamamisasend liikvel olles mugavust.

 

Optimaalne hingavus

Tänu ventilatsiooni avadele igal küljel, saab laps nautida meeldivat temperatuuri igal aastaajal. Plus-kangaga turvahällil on 3D-võrgust kangaga beebisisu, mis parandab hingavust kuni kuus korda – pakkudes jahutust ja mugavust olenemata ilmast.

 

Lihtne autosse sisenemine ja autost väljumine

Kasutades turvahälli koos isofix põhjaga Base T on see 180° pöörlev, mis võimaldab teil Cloud T i-Size turvahälli pöörata autoukse poole, et autosse sisenemine ja sealt väljumine oleksid lihtsamad. Turvahälli on lihtne isofix alusele klõpsata, et uinunud beebi saaks sügavalt edasi magada. Samuti saate lapse turvaliselt sõidukisse kinnitada, ilma enda seljale pinget avaldamata.

 

Funktsioonid

 

Lihtne üleminek autosõidult jalutuskärule

Ühilduvus vankriraamidega reisimiseks, mis võimaldab teil hõlpsasti Cloud T i-Size turvahälli kinnitada erinevate CYBEX vankriraamide ja jalutuskäru raamide külge (vajalikud on turvahälli adapterid). Sõidukist väljaspool pakub turvahäll ka enneolematut lamamisasendit – peaaegu sama lamav asend kui vankrikorvis.

 

25% suurem külgkokkupõrkekaitse

Tõestatud lineaarne külgkokkupõrkekaitse (L.S.P.) süsteem suurendab ohutust külgkokkupõrke korral. Töötades koos löögijõudu hajutava kestaga, vähendab see külgkokkupõrke korral löögijõudu ligikaudu 25%, suunates need teie lapsest eemale. Külgkokkupõrkekaitse paneelid (L.S.P.) on vajadusel eemdaltavad, kui autos on vähe ruumi.

 

Üks isofix alus – kaks turvaistet

Cybex T-seeria moodulsüsteemi Base T isofix aluse abil saate kasutada nii Cloud T i-Size turvahälli kui ka Sirona T i-Size turvatooli, et tagada lapsele pikaajaline kaitse ja mitmekülgne kasutus. Kasutajasõbralikud ISOFIXI vabastusnupud muudavad paigaldamise intuitiivseks ja lihtsaks.

 

Täielik päikesekaitse

Välja tõmmatav katuseosa on XXL suuruses, UPF50+ päikesekaitsega ning tagab lapsele suurepärase kaitse ilmastiku eest. See kaitseb last ka kiire keskkonna eest, just nagu hubane kookon. Uus võrgust paneel mitte ainult ei paranda õhuringlust, vaid muudab ka lapse jälgimise lihtsamaks (võrgust paneel ei ole UPF50+ päikesekaitsega).

 

Kasvab koos lapsega

Reguleeritav, 12-kõrgusega peatugi, mis tagab teie kasvavale lapsele mugavuse ja kindla sobivuse. Integreeritud turvarihmade klambri abil on turvarihmade reguleerimine lihtne, turvaline ja võtab vaid sekundeid.

 

Turvalised reisid kõige pisematele beebidele

Beebisisu tagab vastsündinule peaaegu tasase lamamisasendi. See vähendab lapse pea rinnale vajumise riski magamise ajal, mis võib põhjustada hingamisraskusi. Beebisisu võib eemaldada, kui lapse pikkus on 60 cm.

 

Mis kuulub komplekti?

 • Cloud T i-Size turvahäll
 • Beebisisu
 • Kasutusjuhend

 

Tehniline info:

 • Sobilik vanusele: alates sünnist kuni umbes 24 elukuud
 • Sobilik lastele pikkuses: 45–87 cm
 • Sobilik lastele kaaluga: Maksimaalselt 13 kg
 • Toote mõõtmed: Pikkus 645 mm, laius 440 mm, kõrgus 380 - 600 mm
 • Pikkus 645 mm, laius 440 mm, kõrgus 380 - 600 mm
 • Toote kaal: 4.5 kg
 • Heakskiitmise määrus: ÜRO R129/03
 • Hooldusjuhised: Kangast katted on masinpestavad 30°C juures

 

Sobib kokku toodetega (müügil eraldi):

 • Cybex Base T isofix alus
 • Cybex Base Z2 isofix alus
 • Cybex Cloud Z/Cloud T suvekate
 • Cybex Cloud päikesevari
 • Cybex Cloud putukavõrk
 • Cybex Cloud vihmakile
 • Cybex SensorSafe 4-in-1 turvarihmade klamber
 • Cybex Snogga Mini 2 soojakott
 • Cybex Platinum talvine soojakott Mini

 

Autoistme paigaldamine:

Paigaldamine isofix põhjaga (võimalus 1): Pöörake tähelepanu i-size logole. Kui Teie sõiduki iste on tähistatud selle logoga, sobib selles kasutada kõiki i-size turvatoole ja seetõttu ei kuvata sõidukit turvatooli sobivuslistis. Kui Teie sõidukil ei ole i-Size istet, kontrollige oma sõiduki ühilduvust sobivuslistist. Kui Teie sõiduk ei ole märgitud sobivuslistis siis võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Paigaldamine turvavööga (võimalus 2): turvahälli saab kinnitada kõikidele sõidukiistmetele, millel on kolmepunkti automaat-turvarihmad.

Mudeli kood: 36-523000219
Tootekood: 275060
Värv: Sepia Black

Lamav asend
i-Size standard

Transpordiinfo

Toode tarnitakse kliendile Eesti siseselt vastavalt toote juures näidatud tarneajale sõltuvalt kliendi poolt valitud transpordiviisist. Juhul kui toode on meie laost otsas, palume saadavuse täpsustamiseks võtta ühendust klienditeenindusega!