Cybex Cloud G i-Size 40-87cm, turvahäll Plus Moon Black

Vali värv:

Vali suurus:

Vali kogus:

 • € 269.00
Püsikliendi hind: € 255.55 (- 5 %)
(Product)PRODUCT is in stock
 

Cybex Cloud G i-Size 40 - 87 cm, turvahäll

Turvalisus ja mugavus lapse esimese 24 elukuu jooksul, iseloomustavad Cloud G i-Size turvahälli. Ergonoomiline lamamisasend autosõidul või väljaspool sõidukit ning igakülgne ventilatsioon tagavad lapsele mugavuse. Samal ajal kui 180° pöörlemissüsteem ja ühe klõpsuga turvahälli vabastamine muudavad sõidukisse sisenemise ja sõidukist väljumise lihtsaks.

 

Tehniline info:

 • Sobilik vanusele: alates sünnist kuni u. 24 elukuud
 • Sobilik lastele pikkuses: 40–87 cm
 • Sobilik lastele kaaluga: Max. 13 kg
 • Heakskiitmise määrus: ÜRO R129/03

 

Mugav lamamisasend

Cybex Cloud G i-Size turvahälli iseloomustavad paindlikkus, mugavus ja turvalisus. Spetsiaalse disainiga lamamisasend pakub lapsele tuge nii autosõidul kui ka väljaspool sõidukit, aidates hoida tema kehaasendit kasvamisel. Tänu uuenduslikule, 180° pöörlemissüsteemile ja ühe klõpsuga vabastamisele on lapse autosse tõstmine ja autost väljumine palju lihtsamad. Universaalne ventilatsioonisüsteem, sealhulgas spetsiaalne võrkkangas, pakuvad lapsele jahutust igal reisil. Cloud G i-Size turvahäll tagab lapsevanematele täiendava meelerahu, tänu lineaarsele külgkokkupõrke kaitsesüsteemile, mis pakub 15% rohkem kaitset külgkokkupõrke eest¹. Tänu sertifikaadile sobilik kasutamiseks lennukites, saate oma väikelapsele pakkuda turvalisust ka perepuhkustel. Üks osa Cybex G seeria toodetest- Base G isofix põhjale kinnituvad nii Cybex Cloud G i-Size turvahäll, kui ka Sirona G i-Size turvatool, mis on sobilik lastele kuni umbes kuni 4-eluaastat. ¹ Võrreldes sama grupi turvahällidega, ilma L.S.P. küljekaitsesüsteemita, külgkokkupõrke testis, vastavalt ADAC testi kriteeriumidele.

 

Esiletoodud

 

Turvaline ja ergonoomiline kuni u. 24 elukuud

Cybex Cloud G i-Size turvahäll pakub lapsele ergonoomilist lamamisasendit autosõidul ning jalutuskäikudel, kui uudistate koos pisikesega maailma. Seljatugi on lihtsasti reguleeritav lamavasse asendisse, et leiaksite oma lapsele ideaalse asendi ühe käeliigutusega, pakkudes lapsele suurepäraseid uinakuid. Lapse kehaasendi hoidmine võimalikult lamavas asendis, mõjub hästi tema kasvule ja imiteerib võrevoodis lamamist.

 

Mugav ja sujuv sõidukisse sisenemine

Lapse autosse või autost välja tõstmine pole kunagi olnud nii lihtsad. Tänu ühe klõpsuga turvahälli vabastamise süsteemile ja 180° pöörlemisfunktsioonile on see turvahäll hetkega autos või sealt väljas. Spetsiaalselt disainitud nii, et see vähendaks koormust lapsevanemate seljalt, et saaksite seda isegi üksi tõsta!

 

Optimaalne hingavus

Pakkuge lapsele õhuringlust, tänu turvahälli igakülgsele ventilatsioonile. Plus kangaga turvahällidel on võrgusilmast kangas, mis on kuus korda hingavam kui võrreldavad kangad. Täpselt asetatud ventilatsiooniavad tagavad mitte ainult õhuringluse, vaid õhk lahkub turvaistmelt täielikult, muutes iga reisi imelihtsaks.

 

Funktsioonid

 

15% suurem külgkokkupõrkekaitse

Integreeritud ja voolujoonelised, külgkokkupõrke kaitsepaneelid vähendavad külgkokkupõrkel mõjuvaid jõudusid ligikaudu 15%¹, tagades lapsevanematele täiendava meelerahu, ning teadmise, et nende laps on igal teekonnal veelgi paremini kaitstud.

 

Üks isofix põhi– kaks erineva grupi turvaistet: – mõeldud kaitsma last esimesed 4 eluaastat

Cybex Base G isofix põhi sobib Cybex G seeria toodetele, Cybex Cloud G i-Size turvahäll ning Cybex Sirona G i-Size turvatool. Uuendusliku lukustusfunktsiooniga, mis tagab Cloud G i-Size turvahälli mudeli korrektse kinnitamise, pakkudes turvalist teekonda lastele alates sünnist kuni umbes u. 24 elukuud ning koos Sirona G i-Size turvatooliga alates sünnist kuni väikelapseeani.

 

Lihtne üleminek autosõidult jalutuskärule

Vabadus liikuda nii nagu soovite. Ühendage Cloud G i-Size turvahäll hõlpsalt erinevate CYBEX lapsevankrite või jalutuskäru raamidega, turvahälli adapterite abil. Üks kiire nupuvajutus turvahälli vabastamiseks või seljatoe reguleerimiseks, muudab kõik nii lihtsaks ja sujuvaks, et magav laps ei pane seda muudatust tähelegi.

 

Valmis koos teiega reisima

Teie uus reisikaaslane mahub mugavalt lennukiistmele, mis võimaldab teil selle perereisidele kaasa võtta. Saate selle kinnitada ka lihtsalt turvavööga, nii et Cybex Base G isofix põhja võite koju jätta. See annab teile vabaduse ringi liikuda, hoides last samalajal turvaliselt.

 

Täielik kaitse päikese eest

Tänu XXL-suuruses päikesevarjule saate hoida oma pisikest turvalises pesas, tema enda väikeses maailmas. Disainitud pakkuma kaitset UPF50+ päikesekiirguse eest ja hoidma pisikest turvaliselt kaitstuna tuule eest. Mida veel võiks tahta?

 

Kasvab koos lapsega

Spetsiaalselt disainitud vastsündinutele alates pikkusest 40 cm, isegi kõige pisemad on kaitstud. 14- kõrgusega peatugi, reguleerige see lihtsalt vastavalt oma lapse kasvule, see tagab lapsele turvalisuse ja mugavuse aastateks.

 

Turvaline reisimine kõige pisematele beebidele

Beebisisu tagab vastsündinule hubase ja turvalise istuvuse, alates pikkusest 40 cm ning seda saab hõlpsasti eemaldada lapse kasvades, kui ta rohkem ruumi vajab.

 

Mis kuulub komplekti?

 • Cybex Cloud G i-Size turvahäll
 • Beebisisu vastsündinule
 • Kasutusjuhend (Kiirjuhend ja juurdepääs digitaalsele juhendile)

 

Tehniline info:

 • Toote mõõtmed: Pikkus 680 - 720 mm; Laius 435 mm; Kõrgus 355 - 595 mm
 • Toote kaal: 3,9 kg
 • Hooldusjuhised: Kangast katted masinpestavad 30°C juures

 

Sobib kokku toodetega (müügil eraldi):

 • Cybex Base G isofix alus
 • Cybex suvekate
 • Cybex vihmakile
 • Cybex putukavõrk
 • Cybex päikesekate
 • Cybex Snogga Mini 2 soojakott
 • Cybex SensorSafe 4-in-1 turvarihmade klamber turvahällidele

Mudeli kood: 36-523001151
Tootekood: 281271
Värv: Moon Black

Transpordiinfo

Toode tarnitakse kliendile Eesti siseselt vastavalt toote juures näidatud tarneajale sõltuvalt kliendi poolt valitud transpordiviisist. Juhul kui toode on meie laost otsas, palume saadavuse täpsustamiseks võtta ühendust klienditeenindusega!