Cybex Priam V4 vankrikomplekt Mirage Grey,Chrome Black raamiga

Cybex Priam V4 vankriraam kroom, musta käepidemega:

Cybex Priam/ePriam V4 istumisosa kangas Mirage Grey:

Cybex Priam/ePriam V4 Lux vankrikorv Mirage Grey:

Kokku: 1165.60 1457.00 €

 

CYBEX PRIAM

 

UUS PÕLVKOND – DISAINI IKOON RATASTEL

PRIAM on lapsevankrite tööstust muutnud revolutsiooniliselt, ühendades aegumatud disainielemendid uute funktsioonidega, mis muudavad lapsevanemate elu veelgi lihtsamaks ja vastavad nende kõrgeimatele ootustele.

 

SUUREPÄRASED DETAILID

Avastage uue põlvkonna lapsevanker, mis vastab kõrgeimatele disaini, ohutuse ja funktsionaalsuse standarditele.

 

AINULAADNE LAPSEVANKRI KOGEMUS

Geniaalne funktsionaalsus ja luksuslik mugavus: avastage PRIAM mudeli täiesti uus omadus – ühe tõmbega reguleeritavad turvarihmad.

 

Ühe tõmbega reguleeritavad turvarihmad

Lapse kinnitamine jalutuskärusse pole kunagi olnud lihtsam ega kiirem! Priam mudeli uued, ühe tõmbega reguleeritavad turvarihmad, tagavad isegi kõige energilisema lapse, turvalise kinnitamise vaid sekunditega.

 

4-IN-1 REISISÜSTEEM

Üks raam, neli võimalust reisimiseks: Priam mudeli 4-in-1 reisisüsteemi abil saate raamile kinnitada erinevaid tooteid – nii saate lapsega reisides valida Teile sobivaima.

  • PRIAM LUX VANKRIKORV

Alustage Priam Lux vankrikorvi kasutamisega, et vastsündinul oleks mugav magada täislamavas asendis.

  • CLOUD Z I-SIZE TURVAHÄLL

Kinnitage Priam raamile turvahäll Cloud Z i-Size, et liikuda mugavalt autost kõnniteele või külastada kauplusi.

  • PRIAM ISTUMISOSA KANGAS

Lapse kasvades kasutage Priam istumisosa kangast, et muuta Priam mugavaks jalutuskäruks ja pakkuda lapsele mugavat, istuvat asendit.

  • PLATINUM LITE COT SOOJAKOTT

Kasutage Platinum Lite Cot soojakotti, kerge kaaluga vankri kookon on sobilik lastele alates sünnist.

 

ÜLIM FUNKTSIONAALSUS

Avastage veelgi rohkem funktsioone, mis muudavad uue põlvkonna Cybex PRIAM vankrimudeli nii erakordseks.

 

ÜHE KÄEGA KOKKUPANEK

Hoidke alati lapse hoidmiseks üks käsi vaba.

Üks käsi on kõik, mida vajate Cybex Priam istme seljatoe reguleerimiseks lamamisasendisse või jalutuskäru kokku panemiseks, et vankri hoiustamine oleks lihtne – ja teine käsi oleks vaba lapse hoidmiseks.

 

XXL SUURUSES VANKRI KATUS

Perepuhkusel päikese all või lihtsalt pargis jalutades pikendage XXL suuruses, UPF50+ päikesekaitsega vankri katust, et kaitsta last päikesekiirguse eest. Igapäevast jalutuskäiku võib tabada ootamatu vihmasadu, mille eest kaitseb Priam mudeli ülimalt vastupidav katus. See on disainitud pakkumaks lapsele varju tuule ja vihma eest.

 

VEDRUSTUS KÕIKIDEL RATASTEL

Olenemata sellest, kas jalutate maastikul või jääte ootamatult ilmastiku kätte, tagab Priam mudeli kõikide rataste vedrustuse disain sujuva ja mugava sõidu.

 

VAHETATAVA SUUNAGA ISTUMISOSA

Muutke istumisosa suunda vastavalt enda või lapse tuju ja vajaduste järgi. Ükskõik, kas soovite kindlustunde tagamiseks üksteisele otsa vaadata või tutvustada lapsele kõiki suures maailmas olevaid vaatamisväärsusi, on istumisosa suuna muutmine kiire ja lihtne.

 

ERITI SUURES SUURUSES OSTUKORV

Ainult üks asi veel! Enam ei pea muretsema, sest mahutate kõik oma kaubad eriti suures suuruses ostukorvi. Saate ostukorvi lihtsasti lahti voltida, et saada rohkem hoiuruumi kui asjaajamine muutub ootamatult ostlemiseks.

 

INDIVIDUAALNE DISAIN

Kohandage PRIAM lapsevanker vastavalt oma maitsele. Kombineerige endale meelepärases värvuses vankriraam, meelepärase Priam Lux vankrikorvi ja istumisosa kangastega ning muutke oma jalutuskäru välimust millal iganes soovite.

 

Sobib kokku toodetega, mis on müügil eraldi:

Tarvikutekott, soojakott, Priam suusad esiratastele, Priam seisulaud, Priam putukavõrk, Cybex topsihoidja ja paljud teised lisatarvikud.

 

Tehniline informatsioon:

Pikkus: 920 mm, Laius: 600 mm

Kõrgus: 1090 mm

Pikkus kokkupandult: 850 mm

Laius kokkupandult: 515 mm

Kõrgus kokkupandult: 315 mm

Kaal: 13,2 kg

 

Hooldusjuhised:

Kangast katted masinpestavad 30° juures

 

Komplekti kuulub:

PRIAM vankriraam, PRIAM LUX vankrikorv, PRIAM Lux istumisosa, turvahälli adapterid, vihmakile istumisosale ja vankrikorvile.

Mudeli kood: 36-DEF281010
Tootekood: 281010
Värv: Mirage Grey

Transpordiinfo

Toode tarnitakse kliendile Eesti siseselt vastavalt toote juures näidatud tarneajale sõltuvalt kliendi poolt valitud transpordiviisist. Juhul kui toode on meie laost otsas, palume saadavuse täpsustamiseks võtta ühendust klienditeenindusega!