Cybex Snogga 2 soojakott Deep Black

Vali värv:

Vali suurus:

Vali kogus:

  • € 99.00
Püsikliendi hind: € 94.05 (- 5 %)
(Product)PRODUCT is in stock
 

SNØGGA 

PERSONALISEERI OMA VANKER

Universaalne CYBEX Snøgga soojakott on saadaval üheksas erinevas julges värvitoonis, sobitudes ideaalselt sinu stiiliga. Kerget Snøgga soojakotti on lihtne kaasas kanda ning tänu oma pehmele ning soojale ThinsulateTM sisule aitab see luua teie lapsele hubase pesa.

 

HUBANE JA KAASASKANTAV

CYBEX Snøgga soojakott sobib ideaalselt sinu väikese maadeavastaja esimesteks välisretkedeks. Universaalne soojakott Snøgga sobitub erinevate vankritega ning on saadaval üheksas erinevas moekas värvitoonis  - sobides kokku nii sinu garderoobiga kui ka CYBEX vankriga. Ülikompaktne ja kerge soojakott mahub ka käepäraselt sinu käekotti - lihtsalt rulli see pisikeseks ja haara kaasa esimeste külmakraadide puhul. Soe ja hingav ThinsulateTM sisu toimib temperatuuride juures 10 kraadist kuni -10 kraadini ja isegi niisketes tingimustes, hoides sinu lapse soojas ja õnnelikuna. CYBEX Snøgga on ideaalne abimees reisides iga ilmaga.

 

UNIVERSAALNE SOOJAKOTT: ÜHEKSA VÄRVI JA SUUREPÄRANE SOBIVUS

 

Universaalne Snøgga soojakott, mis sobitub CYBEX vankritega, on saadaval üheksas julges värvitoonis, pakkudes harukordselt laia valikut ning silmapaistvat eneseväljendust.

 

ÜLIMALT KOMPAKTNE JA KAASASKANTAV

 

Kompaktne soojakott Snøgga kaalub vaid 400g ja on kokku pakitav 23 x 14 cm suuruseks, mis muudab kaasaskandmise mugavaks ka reisides.

 

PEHME JA SOE THINSULATETM SISU

 

Innovatiivne ThinsulateTM sisu pakub udusulgedele omast soojust koos ülima ilmastikukindlusega, hoides eemale niiskust ja pakkudes sinu lapsele stabiilset soojust välistemperatuuride juures 10 kraadist -10 kraadini.

 

CYBEX Snøgga soojakott:

•·         Ülikompaktne, kerge ja lihtsa vaevaga kokku pakitav

•·         Soe ja hingav ThinsulateTM sisu

•·         Pakub sinu lapsele mugavat keskkonda temperatuuride juures 10 kraadist -10 kraadini

•·         Mõõdud: 900 x 500 x 20 mm

•·         Kaal: 0.4 kg

•·         Masinpestav kuni 30°C kraadi juures

Mudeli kood: 36-522000540
Tootekood: 261909
Värv: Deep Black

Transpordiinfo

Toode tarnitakse kliendile Eesti siseselt vastavalt toote juures näidatud tarneajale sõltuvalt kliendi poolt valitud transpordiviisist. Juhul kui toode on meie laost otsas, palume saadavuse täpsustamiseks võtta ühendust klienditeenindusega!