AngelCare mähkmekonteineri kassett kandiline 3-pakk

Vali värv:

Vali suurus:

Vali kogus:

  • € 24.00
Püsikliendi hind: € 22.80 (- 5 %)
(Product)PRODUCT is in stock
 

Angelcare kassetid aitavad määrdunud mähkmetest mugavalt ja hügieeniliselt vabaneda. Selles pakendis on 3 kassetti, mis tavaliselt kestab kuni 12 kuud. Mitmekihilised kassetid aitavad ära hoida ebameeldivate lõhnade levikut.

 

•·         - Ebameeldiva lõhna tihend Air-Seal: Mitmekihiline tehnoloogia võimaldab viia ebameeldivad lõhnad miinimumini.

•·         - Loodussõbralik: Kuna mähkmeid ei pakita kokku eraldi siis Angelcare mähkmekonteiner kasutab 4 korda vähem plastikut kui teised süsteemid

•·         - Lihtsalt kasutatav kassett: kõik mähkmed on kindlalt konteineris ning te ei pea nendega rohkem tegelema ega nende lõhna tundma.

•·         - Kuni 28 päeva kasutamist: 1 kassett kestab umbes 28 päeva. Samas kõik lapsed on erinevad ning kasutamisaeg võib sellevõrra muutuda

Mudeli kood: 265-AR5003
Tootekood: 254937
Värv: Blue

Transpordiinfo

Toode tarnitakse kliendile Eesti siseselt vastavalt toote juures näidatud tarneajale sõltuvalt kliendi poolt valitud transpordiviisist. Juhul kui toode on meie laost otsas, palume saadavuse täpsustamiseks võtta ühendust klienditeenindusega!