Cybex Solution G i-Fix turvatool 100-150cm, Lava Grey

Vali värv:

Vali suurus:

Vali kogus:

 • € 249.00
Püsikliendi hind: € 236.55 (- 5 %)
(Product)PRODUCT is in stock
 

Solution G i-Fix turvatool

 

100 cm - 150 cm

Solution G i-Fix turvatool pakub lapsele ülimat mugavust – samal ajal hoiavad parimad turvafunktsioonid ta kaitstud.

 

Toote lisainfo:

 

Esiletoodud:

 

Täiustatud mugavus magamiseks

 • Täiustatud kaldenurk magamiseks
 • Külgkokkupõrke kaitse

 

Mugavus, mis on turvaline

Laps saab istuda avaras turvatoolis, mille seljatugi on reguleeritav lamavasse asendisse. Patenteeritud, reguleeritava kaldenurgaga peatugi tagab, et lapse pea püsib turvalises asendis – isegi siis, kui ta autos magab. Külgkaitse ja reguleeritavad kinnitused tagavad turvalisuse ja toetavad aastatepikkustel reisidel.

 

Funktsioonid:

 

Ühe käega reguleeritav seljatugi

Esmaklassiline puhkeasend teel olles. Solution G i-Fix turvatool on esimene Cybex grupp 2/3 turvatool, millel on ühe käega reguleeritav seljatugi. Te näete, kui lihtne on leida parim asend, lapse lõõgastava une jaoks

 

Patenteeritud, reguleeritava kaldenurgaga peatugi

Nii mugavas turvatoolis on lapse uni sõiduajal praktiliselt garanteeritud. Patenteeritud, 3-asendisse reguleeritav peatugi, takistab lapse pea ettepoole kukkumist magamise ajal. Lapse pea ja kael on magamise ajal turvatoolis kaitstud.

 

Külgkaitse süsteem L.S.P. System Plus

L.S.P. külgkaitsesüsteem tagab külgkokkupõrke korral lisaturvalisuse ja vähendab külgkokkupõrke korral turvatoolis olevale lapsele avalduvat löögijõudu ligikaudu 20% võrra*. Löögijõudu hajutav turvatooli kest neutraliseerib seejärel selle jõu ohutult * Võrreldes sama mudeli turvatooliga, millel ei ole külgkokkupõrke süsteemi L.S.P. System.

 

Reguleeritava kõrgusega peatugi

Reguleeritava kõrgusega peatugi ja paindlikud külgmised tiivad tagavad kohandatud istuvuse aastate jooksul, kiire kasvuga lastele. Reguleerige peatugi kõrgemale, kui laps kasvab pikemaks. Paindlikud külgmised tiivad lasevad turvaistmel koos lapsega kasvada, et tagada maksimaalne mugavus.

 

Ventilatsioonisüsteem

Ventilatsioonisüsteem pakub lapsele turvatoolis jahutust. Jahutav õhk ringleb läbi turvaistme– juhib soojuse istmest ära, alandab sellega istumisosa temperatuuri ning tagab lapsele mugavuse ja rõõmu.

 

ISOFIX kinnitused

ISOFIX kinnitused tagavad turvatooli kiire ja turvalise paigalduse, millele võite kindel olla. Paigaldage turvatool lihtsalt klõpsates see kinni, sõiduki Isofix-punktidesse.

 

Tehnilised andmed:

 • UN R129/03
 • Sobilik pikkusele: 100-150 cm
 • Sobilik kaalule: Alates u. 15 kg kuni 50 kg
 • Sobilik vanusele: umbes 3 kuni 12 aastat

 

Hooldusjuhised:

 • Kangast katted masinpestavad 30° juures

 

Toote mõõtmed

 • Pikkus 405 mm
 • Laius 595 mm
 • Kõrgus 590 - 810 mm
 • Kaal 7,45 kg

Mudeli kood: 36-522002283
Tootekood: 268385
Värv: Lava Grey

Isofix kinnitus
i-Size standard

Transpordiinfo

Toode tarnitakse kliendile Eesti siseselt vastavalt toote juures näidatud tarneajale sõltuvalt kliendi poolt valitud transpordiviisist. Juhul kui toode on meie laost otsas, palume saadavuse täpsustamiseks võtta ühendust klienditeenindusega!