Cybex Platinum vankrimudelite päikesekate Sun Sail

Vali värv:

Vali suurus:

Vali kogus:

  • € 49.00
Püsikliendi hind: € 46.55 (- 5 %)
(Product)PRODUCT is in stock
 

Cybex Platinum päikesekate

Kui väljas paistab päike siis kaitske oma last Cybex Lux vankrikorvis või Lux istumisosas täiesti uue päikesevarjuga.

UPF 50+ päikesekaitsega vari, mis kaitseb last valguse ja ultraviolettkiirgus eest. Sun Sail päikesevarju on lihtne kinnitada igal ajal, kui lapse nahk vajab kaitset. Selle saab kokku voltida ülikompaktsesse suurusesse, mida on lihtne kotis kaasas kanda nii on see alati kaasas kui seda vajate. Võrgust küljed ja ventilatsiooniga disain tagavad lapsele tervisliku ja jahutava õhuvoolu, et väikelapsel oleks vankris mõnusalt mugav.

 

Esiletoodud:

 

Sobilik Cybex Lux vankrikorvidele ja Lux istumisosadele

Päikesevari kinnitatakse nii Cybex Lux vankrikorvi kui ka jalutuskäru Lux istumisosa külge, vältides kahjulikku päikesekiirgust alates sünnist kuni umbes nelja aasta vanuseni.

 

UPF 50+ päikesekaitse

Rahustav kaitse päikesevalguse ja UV-kiirguse eest. Hoidke oma laps kaetud ja jahutatult, nautides temaga jalutuskäike isegi kuumade ilmadega.

 

Lihtne kinnitamine

Kinnitage Sun Sail päikesevari kiiresti kui seda vajate, kasutades magnetklambritega kasutajasõbralikku kinnitussüsteemi.

 

Ülikompaktne

Sun Sail päikesevari pakitakse käepärasesse kaasaskantavasse hoiukotti, mis on valmis kasutamiseks alati kui päike välja tuleb.

 

Ventilatsioon jalutuskäikudel

Jahutavad tuuleiilid garanteeritud. Ventilatsiooniavad ja võrkust küljed tagavad meeldiva õhuringluse, et beebi saaks lõõgastuda ja nautida ühiseid hetki perega.

 

Päikesekaitse kogu päevaks

Kui päike liigub üle taeva siis libistage päikesekate vasakule või paremale, et varjata otsest päikesevalgust. Saate last kaitsta päikesevalguse eest kogu päeva vältel.

 

Tehniline info:

  • Toote mõõtmed avatuna – pikkus 670 mm, laius 520 mm, kõrgus 15 mm
  • Toote mõõtmed kokkupandult (hoiukotis) Pikkus 270 mm, Laius 120 mm, Kõrgus 50 mm
  • Hooldusjuhised: Käsipesu külma veega. Peske eraldi.

 

Sobib kokku toodetega (müügil eraldi):

Priam istumisosa kangas, Mios istumisosa kangas, Priam Lux vankrikorv (alates 2022. aasta mudelid) ja Mios Lux vankrikorv.

Mudeli kood: 36-522000586
Tootekood: 268435
Värv: Black

Transpordiinfo

Toode tarnitakse kliendile Eesti siseselt vastavalt toote juures näidatud tarneajale sõltuvalt kliendi poolt valitud transpordiviisist. Juhul kui toode on meie laost otsas, palume saadavuse täpsustamiseks võtta ühendust klienditeenindusega!