Twistshake nokaga joogipudel 300ml 8+ kuud Pearl Copper

Vali kogus:

  • € 5.69
  • € 9.49
Sa säästad: € 3.80 (- 40 %)
 

Twistshake Crawler Cup on ideaalne vahesamm lapsele, kes on lutipudelist välja kasvanud ja õpib tassidest-klaasidest jooma. Selle tilgakindel otsik sobib laste aktiivse elustiiliga ja kergesti haaratav sang laseb su pisikestel mängida segadust tekitamata.


Fruit Mixer on revolutsiooniline innovatsioon, mis laseb nii lastel kui ka vanematel suurepäraseid jooke luua. Sega oma lemmikpuuviljad ja -marjad veega ning raputa, et luua imemaitsev, tervislik ja looduslike viljadega segunenud vesi. Ei sisalda bisfenool A-d (BPA), bisfenool S-i (BPS) ega bisfenool F-i (BPF), seega on see sinule ja sinu lapsele täiesti ohutu. Sinu lapse turvalisus on meie esmane prioriteet. Twistshake on esimene ettevõte maailmas, mis võttis kasutusele need ettevaatusabinõud, et sinu lapse elu algus oleks võimalikult hea.


- PP-plastik - tehtud kõrgeima kvaliteediga tugevast polüpropüleenist.
- Tilgakindel otsik - nii saab su laps olla aktiivne segadust tekitamata. Crawler Cup on tilgakindel ja laseb lapsel mängida joogist ilma jäämise hirmuta. Lõpp janustele lastele ja määritud põrandatele!

- Eriti lai kael - tark disain teeb tassi täitmise ja puhastamise väga lihtsaks
- Ergonoomiline disain - lihtne haarata ja mugav hoida ka energilisemate mängude ajal
- Puuviljasegaja - sega oma lemmikpuuviljad ja -marjad veega, raputa ning proovi joogi suurepäraseid maitseid. Tervislik ja maitsev!

 

 

1. KAITSEV KAAS
Hoiab mustuse ja bakterid eemal.

 

2. TILGAKINDEL TILA
Tilgakindel tila ja spetsiaalselt laste pisikestele kätele disainitud sang.

 

3. FRUIT MIXER
Fruit Mixer lisab joogile tervislikke puuvilja või marja maitseid.

 

4. FRUIT SPLASH
Täida joogipudel lapse lemmik puuviljade või marjadega ja tervislik
vahepala on sinu pisikesel alati käepärast.

Mudeli kood: 227-78407
Tootekood: 212847
Värv: Pearl Copper

Transpordiinfo

Toode tarnitakse kliendile Eesti siseselt vastavalt toote juures näidatud tarneajale sõltuvalt kliendi poolt valitud transpordiviisist. Juhul kui toode on meie laost otsas, palume saadavuse täpsustamiseks võtta ühendust klienditeenindusega!