Nord Active vanker Black
Vaata teisi Nord tooteid

Kood: 147603

Saadavus: Saadaval

569,00 €


Teavita, kui on jälle saadaval

Lisainfo saamiseks kirjutage: epood@beebicenter.ee

Nord Active vanker Black

KAMPAANIA - Nord vankrikomplekti ostmisel on võimalik osta juurde Cybex Cloud Q Coffee Bean turvahäll 1€-ga! Ostmisel läbi e-poe saadetakse teile peale vankri ostu sooritamist turvahälli arve hinnaga 1€. Kui see on tasutud, siis saadetakse komplekt välja koos vankriga.

 

NORD

NORD vankrikomplekti mudeleid on meil sortimendis 3: Prestige, Comfort, Active. Iga mudeli komplekti kuulub raam, istumisosa ja vankrikorv. Juurde on võimalik osta sobivad adapterid Cybex turvahällile.

 

NORD vankrid on lapsevanemale, kes soovib klassikalist (Prestige, Comfort) või sportlikku (Active) vankrit igapäevaseks kasutamiseks. Vankrikorvid on mõõtudelt väga mahukad, kus saab beebi magada ka talveriietes või soojakotis. Hinnaklass on samuti oluline näitaja, sest kogu vankrikomplekti saab vahemikus 489 - 579 Eur.

ACTIVE mudel on sportlikum vankrikomplekt, mille alumiinium raam on jäigem ning eesmised rattad keerlevad ja on natuke väiksemad kui tagumised rattad. Kõik rattad on õhkkummiga, eesmised rattad on natuke suurema diameetriga võrreldes teiste sportlike mudelitega, mis teeb kasutamise kindlasti mugavamaks.

Vankrikorvi põhja all oleva nupuga saab reguleerida last istumisasendisse; vankrikorvi saab kanda ühe käega katuses asuva käepidemega; korvi pikkus on 76cm/laius 34 cm; kaal raam+rattad+korv 14 kg).

Lisaks on raamil väga mugav ning kinnine ostukorv.

Istumisosa saab reguleerida lamamisasendisse pikkus 90 cm/ laius 30 cm; sellel on XXL katus; lisapehmendus, et lapsel oleks mugav istuda ka pikematel jalutuskäikudel; istumisosa saab raamile kinnitada mõlemas suunas.

 

Raami mõõtmed kokkupandult (ratastega): pikkus 83 cm; laius 60 cm; kõrgus 35 cm.

 

Komplektiga on kaasas tarvikute kott; istumisosa jalakate; pleed; korvi vihmakile ja putukavõrk.

•·        

LisVarustusena saab juurde osta: Cybex/Maxi Cosi turvahälli adapter

 

•·         Raamil on uudne SAS (Shock Absorber System), millega on võimalik amortisatsiooni jäikust reguleerida.

 

 

Rocca al Mare BeebicenterTartu Kaubamaja BeebicenterDelta Plaza BeebicenterRocca al Mare Minimood
Värv - Black ICE7

Teised tooted samas kategoorias