Cybex Solution Q3-Fix Plus 15-36kg turvatool Cashmere Beige
Vaata teisi Cybex tooteid

Kood: 517000098

1

Saadavus: Saadaval

299,00 €

Cybex Solution Q3-Fix Plus 15-36kg turvatool Cashmere Beige

Uue disainiga Cybex Solution Q3-Fix  ühendab endas paljude aastate kogemuse, uusimate materjalide, viimaste ohutus-uuringute ning ikoonilise disaini.


Solution Q3-Fix iseloomustab kompromissitu turvalisus, intelligentne funktsionaalsus ja kaasaegne disainKrāsas un audumu - Drošība, dizains un funkcionalitāte


Tänu oma mitmetele innovaatilisele turvaomadustele on Solution saavutanud kõrgeimaid tulemusi Euroopa juhtivates turvatestides Grupis 2/3 (6/2013). Tänu optimeeritud küljekaitsele on see saavutanud ka silmapaistvaid testitulemusi küljekaitse testides. Kõige olulisem element turvakontseptsioonis Solution sarjas on CYBEX patendeeritud reguleeritava kaldega peatugi. See ei lase kavalalt lapse peal ette vajuda, kui laps jääb magama. See turvatool pakub ka lisa küljekaitset, mis sarnaneb auto turvapadja funktsioonile, hajutades efektiivselt külgkokkupõrkest tekkinud löögijõu.

L.S.P. Plus Sistēma - Optimizēta Lineārā Sānu sadursmes aizsardzība 

ISOFIX kinnitussüsteem pakub suuremat stabiilsust ja turvalisust. Sobilik ka autodele, mis ei ole varustatud ISOFIX kinnitussüsteemiga.

 

Uus automaatne kõrguse ja laiuse reguleerimine tagab paindliku ja optimaalse istme reguleerimise vastavalt lapse suurusest.

 

3 positsiooniline reguleeritav peatugi- ennetab kavalalt lapse pea ette vajumist, kui laps magab.

 

Cybex patendeeritud 3 positsiooniline reguleeritav peatugi garanteerib külgkokkupõrke korral optimaalse kaitse. See revolutsiooniline tehnoloogia paigutab turvaliselt lapse pea tasakaalupunktid kergelt taha poole ning ennetab pea ette vajumist, kui laps magab. Külgkokkupõrke korral püsib lapse õrn pea õhutus tsoonis, pakkudes optimaalset kaitset. Veel enam meie patendeeritud 3 positsiooniline peatugi pakub mugavamat magamisasendit turvaliseks ja rahulikuks teekonnaks.

CYBEX Drošības spilveni - Papildus aizsardzība sānu trieciena sadursmes gadījumā.

  • *Isofix connection: *Isofix conection

Rocca al Mare BeebicenterTartu Kaubamaja BeebicenterDelta Plaza Beebicenter
Värv - Cashmere Beige, Suurus - U

Teised tooted samas kategoorias