Cybex Cloud Q PLUS turvahäll 0-13kg, Infra Red
Vaata teisi Cybex tooteid

Kood: 517000048

1

Saadavus: Saadaval

319,00 €

Cybex Cloud Q PLUS turvahäll 0-13kg, Infra Red

Uus Cloud Q võimaldab kasutada turvahälli väljaspool autot vankrikorvi asemel, võimaldades lapsel lamada ergonoomiliselt õiges asendis ning koormamata lapse selga.

 

   

 

Gr. 0+, 0-13 kg, alates sünnist kuni umbes 18 kuuni

 

Ergonoomiline lamav positsioon väljaspool autot kasutamiseks

 Guļus atzveltne - Erganomiska guļus pozicija ārpus automašīnas

Tänud seljatoe reguleerimisvõimalusele muutub turvahäll autost väljaspool kasutades vankrikorviks.

Cloud Q uus funktsioon on see, et seda saab panna horisontaalsesse asendisse väljaspool autot. Tänu pikemale jalaosale ja lamavale asendile saab laps mugavalt lamada ergonoomiliselt korrektses asendis.

 

Automaatne kõrguse reguleerimine enneaegsetele ja väikestele lastele

 

 Automātiska augstuma regulēšana no automašīnas sēdekļa - Sēžus un guļus pozicija

Üks suurimaid väljakutseid turvalisuse inseneridele on parima transportimise väljatöötamine enneaegsetele lastele ja väga väikestele vastsündinutele, kelle kaelalihased ja refleksid ei ole veel piisavalt välja arenenud. Kahjuks võib see viia lapse pea vajumisele ette, kui ta magab, mis võib tekitada tõsiseid hingamis probleemideni. Koostöös Saksamaa meditsiini spetsialistide ja ämmaemandatega ning võttes arvesse mitmete turvatestide tulemusi, on välja töötatud uus funktsioon, mis võimaldab võimalikult lamavat kaldenurka lapse pea, kaela ja rindkere vahel. Vähendades oluliselt hingamisraskuste riski. Reguleerides peatuge muutub istumise kaldenurk automaatselt ning turvahäll kasvab koos lapsega. Samuti pakub turvahäll koos integreeritud automaatse reguleerimisega lapsele rohkem ruumi ja mugavust.

 

11 positsiooniline reguleeritava kõrgusega peatugi koos integreeritud

turvarihmade suunajaga

 

 

Augstumā 11  pozīcijās regulējamais galvas balsts - Perfekta aizsardzība, kas aug kopā ar bērnu 

Täiuslik kaitse, mis kavab koos lapsega

Koos teleskoop lisa küljekaitse süsteemiga pakub reguleeritava kõrgusega peatugi ideaalset külgkaitset.

Koos uue 11 positsioonilise reguleeritava kõrgusega peatoega, millel on integreeritud rihmade suunaja, reguleerub rihmade pikkus automaatselt, kui peatuge reguleeritakse. See välistab tüütu rihmade käsitsi reguleerimise ja välistab rihmade vale kasutuse.

Teleskoop Lisa Küljekaitse (L.S.P Süsteem)

Uus teleskoop lisa küljekaitse (L.S.P.Süsteem) koos energiat absorbeeriva kestaga hajutab külgkokkupõrkest tekkiva löögijõu.

Uut teleskoop lisa küljekaitset on võimalik lihtsalt ja individuaalselt reguleerida. Esimene kokkupõrkest tekkinud löögijõud summutatakse välja tõmmatud lisa küljekaitse, mis on ukse pool ja turvahälli kesta poolt. Turvahälli paindlik materjal ja struktuur hajutab kokkupõrkest tekkiva löögijõu ja suunab selle lapsest eemale.

 

 

Integreeritud XXL kokku käiv päikesevari

SASKAŅOTI INTEGRĒTS SALOKĀMAIS XXL IZMĒRA JUMTIŅŠ - Perfekts aizsardzībai pret sauli un vēju ar UVP50+

Ideaalne päikese- ja tuulekaitse koos UVP50+ kaitsega

Maksimaalseks lapse naha kaitseks vastab XXL lahtikäiv päikesvari rangeimatele Austraalia UVP50+ päikesekaitse standarditele.

Integreeritud ekstra suur päikesevari peitub elegantselt sirmi taha. Seda on võimalik avada astmeliselt pakkudes kaitset mitte ainult päikese vaid ka tuule ja vihma eest.

 

Värvid ja kangas - Turvalisus, Disain ja Funktsionaalsus

Värvid ja kangas

Turvalisus, Disain ja Funktsionaalsus

Jätkates CYBEX traditsiooni kasutada moekaid värve tulevad PLATINUM sarja turvatoolid suures värvivalikus ja kahes erinevas kanga variatsioonis.

Comfort versioon: Sarjas on pehmet ja mugavat Comfort versiooni 10 erinevat värvikombinatsiooni. Plus versioon: Plus versioon saab oma iseloomuliku välimuse läbi eksklusiivse ja väga vastupidava kanga, kombineerituna teksa materjali ilmega. Need turvatoolid on saadaval 7 erinevat värvi.

 

 

Reisisüsteem koos CYBEX või mõne muu brändi jalutuskäruga

  • *Backrest positioning: Lamav asend

Rocca al Mare BeebicenterTartu Kaubamaja BeebicenterDelta Plaza Beebicenter
Värv - Sinine
Värv - Infra Red

Teised tooted samas kategoorias