"Minu Aktiivne Beebi" raamat
Vaata teisi NORD tooteid

Kood: 179190

1

Saadavus: Saadaval

18,90 €

"Minu Aktiivne Beebi" raamat

„Minu aktiivne beebi - arendavad harjutused sünnist esimese sammuni" on informatiivne ja õpetlik raamat. Raamatus on valik olulisemaid harjutusi beebi motoorse arengu toetamiseks esimesel eluaastal. Harjutused on illustreeritud piltidega, et lapsevanemal oleks harjutuste sooritamine lihtne ja arusaadav. Harjutused on jagatud nelja erinevasse vanuserühma:

  • 1 - 3 elukuud;
  • 3 - 6 elukuud;
  • 6 - 9 elukuud;
  • 9 - 12 elukuud.

Raamat võimaldab lapsevanemal kodust lahkumata õpetada beebile pööramist, roomamist, käputamist, istumisasendisse minemist, toe najal püsti tulemist ja palju muud. Regulaarne beebiga võimlemine aitab kaasa lapse peaaju arengule ning õigete liigutusmustrite kujunemisele. Üheskoos tegutsemine paneb aluse lapse ja vanema lähedussuhte tekkimisele. Võimeldes oma beebiga regulaarselt, kasvab Sinu pisikesest aktiivne ja rahulolev beebi.

 

"Esimesel eluaastal vajab iga beebi vanemate erilist lähedust ja tuge, sest lapse füüsiline areng teeb läbi suure hüppe. Lapse eest hoolitsemine ei tähenda ainult eakohast toitu ja puhast peput: oluline on temaga suhelda, rääkida, võimelda. Selleks ei ole vaja minna mänguringi - väga palju saab ära teha kodus, oma harjumuspärases keskkonnas ja ajal, mil nii ema kui laps tunnevad end heatujulisena. Raamatus „Minu aktiivne beebi" õpetatakse lihtsalt ja arusaadavalt eakohaseid tegelusi imikuga ning selgitatakse, miks üks või teine harjutus on just selles eas hädavajalik. Imikuga koos olemiseks tuleb võtta aega ja nautida hetke - laps on väike väga lühikest aega."

 

Reet Raukas, lastearst

 

Igapäevane beebiga võimlemine aitab kujundada lapse õigeid liigutusmustreid ja soodustab tema füüsilist arengut. Ühestki lapse motoorse arengu etapist ei tohiks üle hüpata - püüa pühendunult keskenduda igale neist. Koos lõbusalt tegutsedes tugevneb side Sinu ja lapse vahel. Raamat annab julgust ja õpetab, kuidas beebile tema esimesel eluaastal kasvamisel toeks olla.

 

Maarja Säde, raamatu autor, füsioterapeut

 

Raamatut soovitab Eesti Füsioterapeutide Liit.

Rocca al Mare BeebicenterTartu Kaubamaja BeebicenterDelta Plaza Beebicenter
Värv - Sinine
Suurus - U

Teised tooted samas kategoorias