Cybex on 4x Testivõitja

Cybex tooted  Me kõik teame et kui kohtuvad kujundus, turvalisus ja funktsionaalsus siis tulemuseks on maailma parimad turvatoolid.

  Saame uhkusega teid teavitada, et Cybex on läbinud kõik olulised turvatestid sel aastal. Kuus Cybex turvatooli on saavutanud head tulemused ning   neli tooli on saavutanud PARIMA tulemuse oma kategooriates ehk meil on neli TESTIVÕITJAT.

  Igal aastal Saksamaa sõltumatu tarbijaühing Stiftung Warentest koos Saksamaa autoklubiga ADAC testivad uusi laste turvatoole.

  Nad läbivad kõige tugevama kontrolli maailmas. Peale seda testitulemused avaldatakse Europa auto klubides ja  tarbijaorganisatsioonides , näiteks ÖAMTC   Austrias, hispaania RACE ja Which? Inglismaal

  Cybexi turvatoolid, mis valiti testideks olid: 06/2015 Cloud Q (turvavööga ja Isofix alusega), kaks ühes laste turvatool Pallas M-Fix ning Solution M-Fix ja Solution M.

Esimest korda ettevõtte ajaloos saadi nii palju häid tulemusi ja võite. Kuus Cybex turvatooli sai GOOD hinde vaatamata rangetele testi kriteeriumitele auto kokkupõrke simulatsioonil. Neli Cybexi toodet võitsid vastavas kaalugrupis ((*Solution M ja Solution M-fix olid samal tasemel ühe teise kaubamärgi mudeliga).

Cybex on ainuke kaubamärk, mis oli saavutanud VÄGA HEA tulemuse turvalisuse osas (Cybex Cloud Q turvavööga kinnitatuna).

Tulemused:

  • Cloud Q (belted) - 1.9 (GOOD) = Gr. 0+ Testi võitja
  • Cloud Q with base Q-fix - 2.0 (GOOD) in Gr. 0+
  • Pallas M-fix - 2.1 (GOOD) = Testi võitja Gr. 1/2/3
  • Pallas M - 2.5 (GOOD) in Gr. 1/2/3
  • Solution M-fix 1.8 (GOOD) = Testi võitja Gr. 2/3*
  • Solution M - 1.8 (GOOD) = Testi võitja Gr. 2/3*

 

Kuus Cybex turvatooli said ADAC 06/2015 testis GOOD hinde.

Selle kohta on ka video ADACi veebilehel ainult saksa keeles.

Real Automóvil Club de España (RACE või Royal Automobile Club of Spain) kinnitab häid tulemusi kõikide Cybex toodete kohta. Gracias RACE!


Jatkame edusammudega tootearenduses

ÖAMTC andis kuus GOOD hinnet

“Österreichischer Automobil-, Motorrad- und Touring Club” on Saksamaa ADAC tütarfirma.

 ÖAMTC teatas, et parima tulemuse SAFETY kategoorias sai Cybex turvahäll Cloud Q (turvavööga ja Isofix alusega kinnitatuna) – Meie oleme hea tulemuse üle UHKED!

 

4 "STERREN" kõikidele 6 Cybex toodetele

ANWB andis 'uitstekend goed'

Hollandi ANWB samuti avaldas testide tulemused igale Cybex turvatoolile – 4 tähte kõigile.

STARS CYBEXile

TCS andis teised 4 tähte turvahällile Cloud Q.

Touring Club Switzerland on juhtiv auto assotsiatsioon Šveitsis.

Testides on järgmised kriteeriumid ohutus kokkupõrke korral, kasutamismugavus ja ergonoomika, kahjulikud materjalid tooli komponentides, samuti ka puhastamine ja hooluds.

TCS annab 4 tähte ("very recommendable") kõigile kuuele Cybex turvatoolile.


TEANK

Taani testi organisatsioon.

Taani testi organisatsioon TAENK on samuti testinud 6 Cybex laste turvatooli. Tulemused:

Cloud Q kinnitatuna rihmadega ning Cloud Q  Base Q-Fix turvahälli alusega, Pallas M & Pallas M-fix, Solution M & Solution M-fix said GOOD hinde vastavas kategoorias.

Cybex oli mainitud kuus korda BILD ajakirja esilehel kui kõige ohutum turvatoolide kaubamärk MAAILMAS. BILD on üks suurima tiraažiga (2,5 miljonit) ajakiri kogu Euroopas.