Ostuinfo

Kohaletoimetamine

Kuller toimetab kauba Teieni 2-5 tööpäevaga. Üle 95€ ostude puhul transport TASUTA. Peale raha laekumist komplekteerime Teie kauba ning toimetame kullerteenuse osutajale, kes toimetab saadetise Teie poolt sisestatud aadressile. Palun täitke hoolikalt saadetise kohaletoimetamise aadress – me ei vastuta vigase adressaadi eest. Kauba kohaletoimetamine toimub vastavalt tüüptingimustele. Kui tellimuse summa on 95 eurot või rohkem, on transport üle Eesti TASUTA – kuller toob Teile paki koju kätte. Väiksema ostusumma puhul lisandub kaubaarvele 3,90 eurot. Me ei vastuta kullerfirma teenuste eest.
 

Ostujuhend

1. Valige tootekataloogist sobiv toode.

2. Määrake kogus ning vajutage "lisa ostukorvi"Juhul, kui te kogust ei vali, määratakse koguseks vaikimisi "1"
3. Järgnevalt avatakse teile "ostukorvi "vaade. Kui ostukorvi lisatud toode on ainuke, mida soovite soetada vajutage "vormista tellimus"Kui soovite veel e-poes ringi vaadata ning lisaks olemasolevale tootele veel midagi juurde lisada võite liikuda uuesti toote puusse ning käituda samamoodi nagu eelneva toote lisamise puhul ostukorvi. Ostukorv säilib endisena ka ostukorvi lehelt lahkumisel.
4. "Vormista tellimus" vajutades avatakse teile tellimuse vormistamise lehekülg. Meie e-poes on võimalik tasuda nii külalisena kui registreerunud kasutajana. Valige sobiv variant. Valides variandi: "maksa, kui külaline" toimige alljärgnevalt:

a)       Vajutage "maksa, kui külaline" ees olevasse lahtrisse linnuke ning seejärel vajutage "jätka";
b)       Täitke nõutud väljad. Pöörage tähelepanu kindlasti "läheta sellele aadressile" ja "läheta erinevale aadressile", kus saate valida kuhu kaup kohale tuuakse. Valige kohaletoimetamise viis ning maksumus. Juhul kui valite "läheta erinevale aadressile" palutakse teil täita uuesti lahtrid, kuhu peate märkima aadressi, kuhu kuller teile kauba toob. Vajutage "jätka".
c)        Valige sobiv pangalink ja vajutage "jätka"E-poes on võimalik tasuda Danske Bank, Swedbank’i või SEB pangalingiga. (Sobiva panga puudumisel palun võtke ühendust klienditoega)
d)       Kontrollige tellimus ning vajutage seejärel "esita tellimus".
e)       Teid suunatakse eelnevalt valitud internetipanka.

NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule: Tagasi kaupmehe juurde! Vastasel juhul tellimust ei aktiveerita!

f)        Peale makse kinnitamist saate e-kirja tellimuse vastuvõtmise kohta.
g)       Peale raha laekumist komplekteerime Teie tellimuse.

Toodete müügileping loetakse sõlmituks ehk lepingu jõustub arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Fliis Trade OÜ arvelduskontole.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

E-poes registreerimine ostmiseks ei ole kohustuslik, kuid annab lisavõimalusi: tellimuse ajaloo jälgimine, adressaatide muutmine ning salvestamine, uudiskirja tellimine, soovikorvi loomine, hinnangute ja kommentaaride jälgimise võimalus ja salvestamine.

Toote ostukorvi lisamine ei kohusta ostma. Ostukorvis saate tooteid kustutada ja lisada ning muuta koguseid.

E-poes näidatud toodete koguseid uuendatakse iga 6 h tagant. Kui klient tellib kauba ning toode on tegelikult laost otsas, võtab klienditeenindus kliendiga esimesel võimalusel ühendust. Kokkuleppel tellimus kas tühistatakse või asendatakse sarnasega. Kui tellimus tühistatakse peale raha laekumist kauba saadavuse lõppemise tõttu, tagastatakse kliendile raha.

Ostja poolt saadetud tellimused vormistatakse tellimise hetkel kehtinud hinnakirja järgi.

E-poes olevad hinnad ja pakkumised kehtivad e-poes ning võivad erineda BeebiCenter kaupluste omadega. 

 

Tasumine

Kauba eest on võimalik tasuda internetipangas pangalinkide, Liisi järelmaksu või krediitkaardiga. Peale tellimuse kinnitamist suunatakse Teid Teie  poolt valitud panka. Kui makse on sooritatud saate e-kirja tellimuse vastuvõtmisest.

Pangalingi kaudu maksmine on kiire ja turvaline. Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab selle, et Teie poolt saadetud informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Järelmaksul on meie partneriks Liisi järelmaks, Koduliising OÜ.

Krediitkaardiga maksmisel suunatakse  Teid Pankade Kaardikeskusesse. Seal näed eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele.
Krediitkaardiga maksmist soovitame juhul, kui Sa soovid tasuda kogu summa ehk 100% tellimuse maksumusest.
Peale oma kaardi numbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Pankade Kaardikeskus tehingu Sinu pangas.

 

Tagastamine

Tähelepanu! Kui ostetud kaup ei sobi ja klient soovib kauba tagastada on tal see õigus 14 päeva jooksul. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis (pakend avada ettevaatlikult), kasutamata ning kahjustamata. Kui klient soovib lepingust taganeda, tuleb kaup viivitamatult Müüjale tagastada. Müüja kohustub viivitamatult tagastama kliendi tasutud summa peale kauba kätte saamist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

 

14- päevane tagastamisõigus ei kehti kauba puhul:

  1. Mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades või tellija esitatud tingimuste kohaselt (nt tarbija mõõtude järgi);
  2. Mis on kiiresti riknev;
  3. Mille kasutamistähtaeg on möödunud;
  4. Asjadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada. Näiteks pakendist välja võetud pesu, kosmeetika.

Tagastamisele kuuluva kauba tagastamiskulud tasub kuni 10 euro ulatuses klient.

 

Müüja ei vastuta kauba loomuliku kulumise ning puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, ebaõige hooldamise või rikkumise tõttu. Juhul, kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Ostjal hüvitatada toote väärtuse vähenemine.


Kaebuse esitamine

Kaebuse palume esitada kirjalikus vormis kas e-kirja, faksi või posti teel. Selles palume märkida:

  1. Kliendi nimi ja kontaktandmed;
  2. Kaebuse esitamise kuupäev;
  3. Kauba puudus;
  4. Kauplejale esitatav nõue.;
  5. Lisada tehingu sooritamist tõendav dokumendi/ostutšeki koopia

Fliis Trade OÜ-l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

Pretensioonide esitamise aeg kehtib kõikidele toodetele vastavalt seaduses ettenähtud korral (2 aastat alates asja üleandmisest ostjale).

 

Muu info:

Toodete pildid on illustratiivse tähendusega. 
Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. 
Toodete infot uuendatakse  ja täiendatakse regulaarselt. Küsimuste korral palun helistage 59196111 või saatke e-kiri epood@beebicenter.ee

 

Meie rekvisiidid:

Fliis Trade OÜ

Swedbank
IBAN: EE722200221021519757
BIC/SWIFT: HABAEE2X

SEB

IBAN: EE611010000003259013
BIC/SWIFT: EEUHEE2X

 

KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

1. Fliis Trade töötleb Kliendi esitatud isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega.

1.2. Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Kliendilt konto registreerimisel ja/või Tellimuse vormistamisel (ees- ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, arvelduskonto number, ostukorvi sisu ja ostude ajalugu).

1.3. Fliis Trade töötleb Kliendi isikuandmeid Tellimuste täitmiseks (sh Tellimusega seotud teadete edastamiseks), Toodete eest tasumiseks, Toodete kättetoimetamiseks ning personaalsete pakkumiste koostamiseks.

1.4. Kliendi isikuandmete vastutav töötleja on Fliis Trade OÜ, registrikoodiga 10539310, aadressiga Liivalao 14, Tallinn, Harju maakond, 11216.

1.5. Fliis Trade ei edasta Kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a:

1.5.1. kullerteenust pakkuvale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik Toodete Kliendile kättetoimetamiseks või teenuse tarbimiseks;

1.5.2. Tellimuses sisalduvate Toodete tarnijatele (kliendi nimi ja telefoninumber) Tellimuse täitmiseks ja klienditeeninduse tagamiseks.

1.6. Punktides 1.5.1 ja 1.5.2 sätestatud juhtudel töödeldakse Kliendi isikandmeid eranditult Tellimuse täitmise otstarbel ning volitatud töötlejad tagavad sama isikuandmete kaitse taseme nagu Fliis Trade.

1.7. Kliendil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete parandamist või kustutamist, v.a kui seadus sätestab teisiti.

1.8. Kui Klient on avaldanud soovi saada Fliis Trade uudiskirju ja/või personaalseid pakkumisi, on Kliendil alati õigus nendest loobuda, saates vastavasisulise teavituse Fliis Trade e-posti aadressile epood@nordbaby.com või vajutades iga pakkumise juures näidatud vastavale lingile.